rehabilitacja ośrodek leczniczny - Busko Zdrój

OŚRODEK LECZNICZO REHABILITACYJNY
JADWIGA I JERZY STODOLNY
o sanatorium Natura Med
zarezerwuj wizytę u lekarza

Opinie

„Pragę Panu bardzo podziękować za: Pana sympatyczny, troskliwy stosunek do ludzi cierpiących ból; fachową poradę i skuteczne leczenie; zalecona zabiegi, które był wykonane w sposób profesjonalnych i z dużą starannością. Panie o Panowie prowadzący rehabilitację to ludzie o wysokiej kulturze osobistej, bardzo sympatyczni, budzący zaufanie, staranni i dokładni  w wykonywaniu zabiegów. Życzę zdrowia i wszelkiej pomyślności.”
-Zofia
„Pozwolę sobie wpisać serdeczne słowa uznania dla gospodarzy „Willi Natura” , Państwu Stodolnym w sposób szczególny. Wielkie dzięki dla całego personelu”
-Basia
-Pozwolę sobie zaznaczyć swoją obecność w Księdze Gości wpisując wielkie słowa podziękowania dla osoby Dr n. med. Jerzego Stodolnego. Jestem mile zaskoczona organizacją pracy personelu. Komfortowe warunki, a przede wszystkim znakomita kadra medyczna”
- Barbara
„Górole gadają, ze cudów ni ma- ino som dziwy. Takie dziwy zastałam w „Willi Natura”. Nie spodziewałam się tak dobrych warunków mieszkalnych i tak rodzinnej atmosfery. Kadra medyczna robiła wszystko, aby mi pomóc. Mimo tylu gości w Willi- miałam odczucie, że to właśnie JA- jestem tu najważniejsza, a Państwo Stodolni? Wspaniali ludzie!!!”
- B.K.
„Czasami wystarczy chwila, aby nabrać przekonania o niezwykłości drugiego CZŁOWIEKA”
- Magda
„Wyrażam podziękowanie za pobyt w tym urokliwym Ośrodku. Panu Doktorowi Stodolnemu za opiekę, diagnozę, skuteczną kurację i serdeczność”
- Henryka
„Serdeczne podziękowania za profesjonalną i miłą opiekę całego personelu”
- Bożena
„Byłam tydzień z córką. Następnym razem przyjedziemy na dłużej. Fantastyczne miejsce, cudowna obsługa. Pan Doktor- przesympatyczny i kompetentny”
-Małgorzata i Ola
„Szanowni Państwo! Bardzo dziękuje za pobyt. Postawili mnie Państwo „na nogi”! Spędziłam u Państwa 6 wspaniałych dni, takich, które były mi bardzo potrzebne”
-Elżbieta
„Dziękuję, Panu Doktorowi za umożliwienie mi powrotu do zdrowia w tak miłej i rodzinnej atmosferze Willi Natura! Całemu personelowi- za bezbolesne przejście przez „tortury” urządzeń gabinetów zabiegowych- za UŚMIECH!”
- Marek
„Przesympatycznemu Panu Doktorowi Jerzemu i oddanemu personelowi Ośrodka „Natura” za otwarte serce, uśmiech i ciężką pracę, która pozwoliła mi uwierzy, że są ludzie, którzy starają się pomóc ludziom cierpiącym”

Polecamy

karbo polecamy
Karboksyterapia
Ostrzykiwanie za pomocą medycznego gazu CO2 to nowoczesna metoda stosowana w leczeniu zespołów bólowych narządu ruchu, stanów pourazowych oraz medycynie estetycznej.

Czytaj więcej...

Opinie

Zofia

„Pragę Panu bardzo podziękować za: Pana sympatyczny, troskliwy stosunek do ludzi cierpiących ból; fachową poradę i skuteczne leczenie; zalecona zabiegi, które był wykonane w sposób profesjonalnych i z dużą starannością...

więcej

Basia

„Pozwolę sobie wpisać serdeczne słowa uznania dla gospodarzy „Willi Natura” , Państwu Stodolnym w sposób szczególny. Wielkie dzięki dla całego personelu”-Basia

więcej

Barbara

-Pozwolę sobie zaznaczyć swoją obecność w Księdze Gości wpisując wielkie słowa podziękowania dla osoby Dr n. med. Jerzego Stodolnego. Jestem mile zaskoczona organizacją pracy personelu. Komfortowe warunki, a przede wszystkim...

więcej

B.K.

„Górole gadają, ze cudów ni ma- ino som dziwy. Takie dziwy zastałam w „Willi Natura”. Nie spodziewałam się tak dobrych warunków mieszkalnych i tak rodzinnej atmosfery. Kadra medyczna robiła wszystko...

więcej

Magda

„Czasami wystarczy chwila, aby nabrać przekonania o niezwykłości drugiego CZŁOWIEKA”- Magda

więcej

Henryka

„Wyrażam podziękowanie za pobyt w tym urokliwym Ośrodku. Panu Doktorowi Stodolnemu za opiekę, diagnozę, skuteczną kurację i serdeczność”- Henryka

więcej
Agencja interaktywna : hauerpower.com Kraków | wszystkie prawa do strony www zastrzeżone Naturamed. Strona internetowa natura.med.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.


Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych