rehabilitacja ośrodek leczniczny - Busko Zdrój

OŚRODEK LECZNICZO REHABILITACYJNY
JADWIGA I JERZY STODOLNY
o sanatorium Natura Med
zarezerwuj wizytę u lekarza

Specjalizujemy się w indywidualnej terapii ruchem oraz w programach usuwania niedoskonałości urody i sylwetki ciała. 


Taki zakres usług pozwala nam wygodnie łączyć zabiegi dermatologiczne oraz medycyny estetycznej z jednoczesnym leczeniem i rehabilitacją kręgosłupa. Pacjenci są leczeni kompleksowo, z największym zaangażowaniem i zrozumieniem różnych potrzeb.

Nasze metody rehabilitacyjne opieramy zarówno na bazie własnych doświadczeń jak i na współpracy z wiodącymi ośrodkami klinicznymi w kraju i za granicą. Oferujemy programy rehabilitacyjne w zespole bolesnego barku, po operacjach dysków, endoprotezach, stanach pourazowych stawów.
Naszą szczególną specjalnością jest rehabilitacja zaburzeń równowagi napięć mięśniowych, jako podstawowej przyczyny powstawania zmian zwyrodnieniowych i zespołów bólowych kręgosłupa oraz rehabilitacja osób z uogólnioną nadruchomością stawów (hipermobilnością konstytucjonalną).
Projektowanie stron internetowych hauerpower | wszystkie prawa do strony www zastrzeżone Naturamed. Strona internetowa natura.med.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.