rehabilitacja ośrodek leczniczny - Busko Zdrój

OŚRODEK LECZNICZO REHABILITACYJNY
JADWIGA I JERZY STODOLNY
o sanatorium Natura Med
zarezerwuj wizytę u lekarza

Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny i Gabinet Medycyny Estetycznej „NATURA” w Busku Zdroju istnieje od 1990 roku.


Ośrodek mieści się w niepowtarzalnych wnętrzach WILLI NATURA z dala od zgiełku i hałasu, przy pełnym wykorzystaniu wyjątkowych walorów Uzdrowiska.

Założony przez małżeństwo lekarzy pasjonatów, Jadwigę i Jerzego Stodolnych, ośrodek oferuje swoim pacjentom szeroki zakres usług. Od pojedynczych wizyt i konsultacji lekarskich poprzez wykonanie całego cyklu zabiegów z zakresu rehabilitacji i medycyny estetycznej, po specjalistyczne turnusy lecznicze.

Do każdego z naszych pacjentów podchodzimy indywidualnie, zapewniając unikalne połączenie opieki kompetentnych lekarzy specjalistów, programu rehabilitacji, fizykoterapii, podologii oraz medycyny estetycznej i regeneracji.


Nasi lekarze/ właściciele

Jadwiga Matla-Stodolna

Lekarz specjalista dermatolog, specjalista dermatologii estetycznej, kosmetologii lekarskiej i akupunktury. Specjalizuje się w leczeniu chorób skóry, włosów i otyłości. W swojej działalności stosuje szereg profesjonalnych, bardzo nowoczesnych zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej i kosmetologii lekarskiej. Posługuje się przy tym zarówno najnowszymi laserami (IPL, lasery depilujące) jak i stosuje zabiegi tradycyjnej akupunktury chińskiej. Jest członkiem i założycielem Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Polskiego Towarzystwa Akupunktury.

Jerzy Stodolny

Dr nauk medycznych, specjalista rehabilitacji chorób narządu ruchu.  Znany w Polsce autorytet w problematyce schorzeń kręgosłupa, zajmuje się zarówno badaniami naukowymi, jak i praktycznym ich leczeniem.
Należy do ścisłego grona najlepszych specjalistów w zakresie medycyny manualnej, jest propagatorem naukowych, racjonalnych podstaw tej metody terapii, wykładowcą i organizatorem kształcenia lekarzy w tej dziedzinie.

Przez wiele lat pełnił funkcję Prezesa Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Medycyny Manualnej, ponadto jest członkiem szeregu Towarzystw Naukowych zajmujących się chorobami narządu ruchu. Autor książek popularnonaukowych, brał udział w redagowaniu podręczników akademickich z zakresu rehabilitacji dla studentów i lekarzy. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się jego monografia dla lekarzy i studentów p.t. "Choroba Przeciążeniowa Kręgosłupa" omawiająca rozwój i leczenie tego najbardziej powszechnego schorzenia kręgosłupa.

Joanna Stodolna- Tukendorf

Dr nauk medycznych, magister fizjoterapii i licencjonowany kosmetolog.
Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy.

Rozprawę doktorską pisała na temat hipermobilności konstytucjonalnej (wrodzonej wiotkości stawowej), co przyczyniło się do zainteresowania problematyką stóp. Dyrektor merytoryczny Pro Pedis, lidera w zakresie zaopatrzenia gabinetów podologicznych oraz branży szkoleniowej w zakresie diagnostyki stóp. Certyfikowany terapeuta terapii manualnej wg koncepcji Kaltenborna i Evjentha, absolwentka wielu kursów z terapii manualnej wg szkoły Praskiej, Kinesiotapingu, kursu stabilizacji mięśniowej, szkolenia AnatomyTrains, Technik Aleksandra oraz szkoleń z zakresu podologii w Polsce i za granicą. 
Propagatorka podologii ortopedycznej w Polsce, Na co dzień pracuje z pacjentami
i nadzoruje merytorycznie sieć klinik FootMedica Klinika Zdrowej Stopy.
Tłumacz kursów i publikacji naukowych na temat terapii manualnej, ortopedii, fizjoterapii. Autorka referatów i publikacji na temat hipermobilności,
zaburzeń stabilizacji oraz zaburzeń w obrębie stopy i ich oddziaływaniu na narząd ruchu. 
Współautor "Wielkiej Fizjoterapii" pod red. Z. Śliwińskiego.

Polecamy

karbo polecamy
Karboksyterapia
Ostrzykiwanie za pomocą medycznego gazu CO2 to nowoczesna metoda stosowana w leczeniu zespołów bólowych narządu ruchu, stanów pourazowych oraz medycynie estetycznej.

Czytaj więcej...

Opinie

Zofia

„Pragę Panu bardzo podziękować za: Pana sympatyczny, troskliwy stosunek do ludzi cierpiących ból; fachową poradę i skuteczne leczenie; zalecona zabiegi, które był wykonane w sposób profesjonalnych i z dużą starannością...

więcej

Basia

„Pozwolę sobie wpisać serdeczne słowa uznania dla gospodarzy „Willi Natura” , Państwu Stodolnym w sposób szczególny. Wielkie dzięki dla całego personelu”-Basia

więcej

Barbara

-Pozwolę sobie zaznaczyć swoją obecność w Księdze Gości wpisując wielkie słowa podziękowania dla osoby Dr n. med. Jerzego Stodolnego. Jestem mile zaskoczona organizacją pracy personelu. Komfortowe warunki, a przede wszystkim...

więcej

B.K.

„Górole gadają, ze cudów ni ma- ino som dziwy. Takie dziwy zastałam w „Willi Natura”. Nie spodziewałam się tak dobrych warunków mieszkalnych i tak rodzinnej atmosfery. Kadra medyczna robiła wszystko...

więcej

Magda

„Czasami wystarczy chwila, aby nabrać przekonania o niezwykłości drugiego CZŁOWIEKA”- Magda

więcej

Henryka

„Wyrażam podziękowanie za pobyt w tym urokliwym Ośrodku. Panu Doktorowi Stodolnemu za opiekę, diagnozę, skuteczną kurację i serdeczność”- Henryka

więcej
Agencja interaktywna : hauerpower.com Kraków | wszystkie prawa do strony www zastrzeżone Naturamed. Strona internetowa natura.med.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.


Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych